«چادرملو» آماده مشارکت با بخش خصوصی توانمند در بخش صنایع پایین‌دستی

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ "مهندس تقی‌زاده" مدیرعامل شركت چادرملو در نشست مشترک با هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن استان یزد با اعلام این خبر، افزود: چادرملو به‌ دنبال اجرای چندین طرح توسعه در زنجیره فولاد و صنایع مرتبط با این صنعت در استان یزد می‌باشد و آمادگی داریم در صورت علاقمندی سرمایه‌گذاران و فعالان صنعتی توانمند، برخی از طرح‌های پائین دستی و مرتبط با صنعت فولاد را به صورت مشارکتی اجراء نماییم.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو همچنین با بیان اهمیت توسعه پایدار و تعهد شرکت در توجه به زیر ساخت‌های توسعه، افزود: انتقال آب خلیج فارس و سرمایه گذاری‌های متعدد در امر محیط زیست، امور فرهنگی، ورزشی و اجتماعی از جمله این اقدامات است.

وی با اشاره به شاخص‌های صنعتی شدن هر منطقه، تصریح کرد: ایجاد واحدهای تولید و فرآوری به تنهایی نمی‌تواند مولفه صنعتی شدن باشد بلکه این ادعا زمانی واقعی خواهد بود که کارخانجات ماشین سازی و قطعه سازی ایجاد کنیم تا ابزار تولید سایر واحدهای صنعتی را تامین نماییم.

مهندس تقی‌زاده تاکید کرد در مجموعه صنعتی جدید چادرملو علاوه بر تاسیس واحدهای فولادی، بدنبال اجرای واحدهای ماشین سازی و تامين کننده قطعات مرتبط صنعتی هستیم.

مهندس آزاد مرد، رئیس انجمن صنایع استان یزد نیز طی این جلسه با اهدای لوح تقدیر و تبریک انتخاب مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل چادرملو به عنوان مرد سال فولاد ایران اظهار داشت؛ حضور مدیری ارزش آفرین و توانا در عرصه معدن و صنایع معدنی، فرصتی ارزشمند برای استان است.

وی در پايان گفت: انجمن صنایع آمادگی دارد در جهت تحقق اهداف توسعه‌بخش چادرملو آنچه در توان دارد، ارائه كند.

تاریخ انتشار: 1399/11/21