رونمایی از نماد هنری یادمان شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع صنعتی «چادرملو»

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ این اثر خلاقانه با ابتکار یکی از هنرمندان شهرستان اردکان به‌صورت ترام خطّی (سایه روشن) با استفاده از ورق‌های فلزی طراحی و توسط صنعتگران مجتمع به مساحت ۱۲۰ متربع ساخته و در ورودی این مجتمع نصب شد.

"مهندس تقی‌زاده" مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیره شرکت معدنی و صنعتی «چادرملو» در مراسم پرده‌برداری از این نمادِ یادمان ضمن تجلیل از خدمات فراموش‌نشدنی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ایجاد امنیت منطقه و مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب، گفت: شهید سلیمانی، شیر روز و عارف شب بود و همین امر؛ راز ماندگاری یاد و نام آن شهید در قلب‌ها است.

وی، افزود: حاج قاسم و دیگر سرداران و خادمان که در راه حفظ آرمان‌های مقدس این نظام جانفشانی کردند و به شهادت رسیدند، پیام مقاومت و ایستادگی به ما آموختند و تکلیف امروز ما به‌عنوان فعالان بخش تولید و صنعت، تلاش در جهت استقلال و امنیت اقتصادی و در عین حال توجّه به ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است.

"حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل شاکر" امام جمعه اردکان نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اثربخش مدیرعامل چادرملو در توسعه امور فرهنگی و اجتماعی شهرستان اردکان و خدمات بی‌شائبه ایشان در امر مقابله با شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: ادامه راه شهداء با حرف و شعار عملی نمی‌شود بلکه وظیفه ما در هر مقام و مسئولیتی که هستیم، عمل به وظایف محوله در جهت اعتلای نظام جمهوری اسلامی است.

وی، یادآور شد: تقویت اقتصاد داخلی با تلاش‌های صنعتگران و تولیدکنندگان همانند چادرملو اتفاق می‌افتد و این خدمات ارزنده است که آینده کشور را تضمین می‌کند و مطمئناً در راستای اهداف شهدای والامقام نیز خواهد بود.

امام جمعه اردکان؛ بار دیگر ضمن حمایت از برنامه‌های توسعه‌بخش چادرملو از توجه خاص مدیرعامل این شرکت به مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز تشکر و تجلیل کرد.

همچنین "مهندس وحید خلیلی" مدیر مجتمع صنعتی چادرملو طی سخنانی به ارائه ویژگی‌های این اثر هنری و نماد یادمان پرداخت.

تاریخ انتشار: 1399/10/16