«چادرملو» شفاف‌ترین شرکت فعال در بازار سرمایه

روابط‌عمومی شرکت معدنی و صنعتی «چادرملو» طی اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: اخیراً مطلبی تحت عنوان پاداش 1 میلیاردی چادرملو به اعضای هیئت مدیره در تعدادی از کانال‌های مجازی به گونه‌ای منتشر شده است که مخاطب تصور کند اتفاق عجیبی رخ داده است. لازم دیده شد جهت آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی به استحضار برسانیم، تعیین پاداش اعضای هیئت مدیره روالی است که همه‌ ساله شرکت‌ها بر اساس اساسنامه و طبق ماده 134 قانون تجارت مکلف هستند در مجمع عمومی سالیانه خود مبلغ آنرا به تصویب برسانند. 

لذا بر اساس صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت چادرملو مورخ ۱۴۰۰/۴/۱۲ پرداخت مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به‌عنوان پاداش اعضای هیئت مدیره که تماماً نمایندگان سهامداران عمده حقوقی هستند.

به طور متوسط برای هر نفر ۲۰۰ میلیون تومان به تصویب رسید که آنهم به شخص تعلق نمی‌گیرد بلکه در وجه شرکت‌های سهامدار عمده واریز می‌گردد.  

گفتنی است این مصوبات به طور شفاف در رسانه های تخصصی بورس و سایت کدال به طور متوالی منتشر می‌شود و "چادرملو" در سال گذشته به‌عنوان ناشر برتر به دلیل افشای به موقع اطلاعات شرکت، بهبود مستمر عملکرد، افزایش سودآوری و مدیریت پرتلاش و هوشمندانه مجموعه از سوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تقدیرنامه دریافت کرد.

تاریخ انتشار: 1401/01/28