در آستانه دهه فجر؛

بهار همدلی و شکوه مهربانی در شرکت «چادرملو»

در-آستانه-دهه-فجر؛

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ در آستانه فرارسیدن دهه مبارکه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در تداوم حمایت‌های مادی و معنوی و در راستای ایفای مسئولیّت‌های اجتماعی و کمک به اقشار آسیب‌پذیر؛ به تهیّه و توزیع سبد معیشتی مشتمل بر ارزاق و اقلام مصرفی خانواده‌ها در بین خانوارهای کم‌برخوردار کشور اقدام کرد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: این کمک‌ها با همراهی پیمانکاران، مشاوران و کارگران این مجموعه تهیّه شده و در حال ارسال به سیل زدگان 2 استان کرمان و سیستان و بلوچستان و همچنین مناطق محروم استان یزد می‌باشیم.

"مهندس تقی‌زاده" افزود: شرکت چادرملو توانسته دستاوردهای چشمگیری در عمل به اقتصاد مقاومتی، مسئولیّت‌های اجتماعی، اشتغالزایی، جهش تولید و در نهایت توسعه پایدار منطقه از خود بر جای بگذارد و نقشی بی‌بدیل در راستای کمک به اقشار ضعیف در استان، محرومیت زدایی و همچنین مقابله با بحران ویروس کرونا ایفاء کند و با توکل به خدا، اجرای این امور در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه، افزود: عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت چادرملو این روزها موجب دلگرمی اقشار آسیب پذیر شده، بنحوی که با توجه به اهمیت اقدامات انجام شده حائز کسب نشان عالی مسئولیت اجتماعی گردیده و نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی به پاس خدمات موثر به شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اهداء گردیده است.

"مهندس تقی‌زاده" با بیان اینکه شرکت چادرملو در مسئولیت‌پذیری اجتماعی نوین نیز پیش قدم بوده است افزود: در کنار تعهد به جامعه و کمک به اقشار آسیب پذیر، مسئولیت اجتماعی امروزه مفاهیمی مانند حفظ محیط زیست، رفاه کارکنان، کیفیت زندگی شهروندان از جمله مواردی است که به مفهوم مسئولیّت اجتماعی نوین افزوده شده است که شرکت چادرملو در این زمینه نیز پیشگام بوده است.

گفتنی است شرکت معدنی و صنعتی "چادرملو" با هدف توسعه مناطق کم‌برخوردار تاکنون حمایت‌های گسترده‌ای به برخی روستاها و مناطق محروم شهرهای اردکان، عقدا، خرانق و بهاباد در استان یزد نموده است.

تاریخ انتشار: 1400/11/11