مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی «چادرملو»:

اقتصاد مقاومتی با ورود بخش خصوصی محقق می‌شود

مدیرعامل-شرکت-معدنی-و-صنعتی-چادرملو

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ طی بازدید سردار محمد نجار، رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت دفاع و هیات همراه از مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو، "مهندس تقی‌زاده" ضمن تشریح طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام چادرملو و اقدامات انجام شده در جهت رشد تولید و تلاش‌های مستمر برای داخلی‌سازی تجهیزات و قطعات مورد نیاز عملیات معدنکاران و صنایع فولادی و نیز تأمين نیازهای زیرساختی، گفت: برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی و ایجاد تحول و دگرگونی در ساختار توسعه؛ مهمّترین اصل اصلاح تفکر مدیریت اقتصادی از دولتی به بخش خصوصی است. 

وی افزود: با متمرکز کردن توان سرمایه گذاری شرکت‌های بزرگ اقتصادی و برداشتن موانع و بروکراسی های اداری بازدارنده و نیز ارائه تسهیلات حمایتی می توان شاهد تحولی چشمگیر در زیر ساخت‌های توسعه از جمله تامین آب، برق، گاز، جاده، راه آهن و سایر نیازهای اساسی بود.

مدیرعامل شرکت چادرملو تاکید کرد اکنون زمانی است که بخش خصوصی به‌عنوان بازوان عملیاتی به یاری دولت برخیزد و در جهت توسعه و آبادانی، محرومیت‌‌زدایی و ایجاد اشتغال حرکت شتابنده‌ای را آغاز کند.

"سردار محمد نجار" نیز پس از بازدید های خود با اشاره به اقدامات چشمگیر شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دل کویر گفت: در این شرکت با تکمیل زنجیره تولید کارهای بزرگی صورت گرفته و علاوه بر اشتغال زایی قابل توجه، بخشی از مشکلات اقتصاد کشور نیز مرتفع شده است.

وی با بیان اینکه این اقدامات ارزنده به جوانان و آیندگان امیدواری می‌دهد، اظهار داشت: تجربیات ارزشمندی در این شرکت و واحدهای صنعتی آن تجمیع شده است که برای تعمیم آن به سایر مجموعه‌های صنعتی نیاز به همدلی و حمایت بیشتر از سوی دولت است تا شاهد شکوفایی اقتصادی و بالندگی روز افزون در کشور باشیم.

تاریخ انتشار: 1400/10/07