رئیس مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی کشور:

«چادرملو» برگ زرینی را در اقتصاد مقاومتی رقم زده است

رئیس-مرکز-گسترش-اقتصاد-مقاومتی-کشور

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ طی بازدیدی یک روزه رئیس مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی کشور و مدیرکل موسسات کارآموزی آزاد و مشارکت‌های مردمی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با همراهی جمعی از مسئولان از اقدامات گسترده شرکت چادرملو در حوزه اقتصاد مقاومتی بازدید کردند. 

رئیس مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی ضمن بازدید از طرح های اجراء شده در این زمینه در نشستی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در این رابطه گفت: امروز یکی از مهمّترین ضعف‌ها، بحث عدم مهارت سرمایه‌های انسانی کشور است که با اقدامات آموزشی می‌تواند منجر به تولید اشتغال شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین زکریا نیکویی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات شرکت چادرملو، افزود: این مجموعه صنعتی دارای ظرفیت‌های بالا و کارنامه‌ای درخشان در حوزه اشتغال است. 

وی با تمجید از تلاش‌های مجری طرح اقتصاد مقاومتی شرکت چادرملو، اظهار داشت: امروز چادرملو در عرصه صنعت و معدن و تامین زنجیره فولاد با کارنامه‌ای شکوفا و درخشان پیشتازی می‌کند و به پشتوانه دانش فنّی داخلی و تلاش نیروهای ساعی این مجموعه خوش درخشیده و برگ زرینی را در حوزه اقتصاد مقاومتی رقم زده است. 

مصطفی حسینیان رودسری، معاون امور مجلس مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی نیز در سخنانی با تاکید بر نقش پژوهش‌های کاربردی و توجّه ویژه به توسعه کارآفرینی در بستر فنّاوری اطلاعات تصریح کرد: فرهنگ اقتصاد مقاومتی باید به درستی در جامعه بسط و تفهیم شود و تشخیص فرصت‌های کارآفرینی مبتنی بر رویکردی منطقه محور دنبال شود.

تاریخ انتشار: 1400/10/01