برگزاری آیین تجلیل شرکت «چادرملو» از ورزشکاران برتر اردکان

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ "مهندس تقی‌زاده" مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در این برنامه با اشاره به اهداف برنامه استراتژیک شرکت در راستای توسعه پایدار، افزود: نگاه چادرملو توجّه به استعدادهای جوانان و نوجوانان منطقه به منظور تقویت ورزش‌های پایه است.

وی گام مهمّ چادرملو برای تحقق این هدف را احداث مجموعه فرهنگی و ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد و از حمایت‌های نماینده محترم و سایر مدیران اجرایی اردکان از فراهم نمودن زمینه این مجتمع نمونه در کشور تشکر کرد و گفت: شما ورزشکاران و افتخار آفرینان باید به تأسی از مولای متقیان حضرت امام علی (علیه‌السلام) پیش از هر چیز باید روحیه و منش جوانمردی و پهلونی را در خود تقویت کنید.

در ادامه این مراسم "دکتر دشتی" نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی با تشکر از خدمات ارزشمند مدیر عامل چادرملو در ۲ سال اخیر با انتقاد شدید از برخی اظهارات سطحی از عملکرد چادرملو در راستای عمل به تکالیف اجتماعی گفت: این شرکت اقدامات بزرگی طی ۲ سال اخیر انجام داده است و نباید توقع داشت همه کمبودها را این شرکت جبران کند در حالی که ده‌ها شرکت دیگر در این شهرستان فعالیّت می‌کنند.

وی ضمن قدردانی از ساخت مجموعه عظیم فرهنگی، ورزشی شهید سلیمانی افزود: این مجموعه در نوع خود در کشور بی نظیر و نمونه است و امیدواریم این حرکت بزرگ زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان را فراهم سازد و البته باید نگاهی هم به ورزش قهرمانی و تشکیل تیم‌های حرفه‌ای داشته باشیم.

دکتر شریف مشاور ورزشی مدیر عامل چادرملو نیز در سخنانی گزارشی از روند ساخت بخش های مختلف مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید سلیمانی ارائه کرد.

بر اساس همین گزارش در پایان این مراسم از ۶۵ ورزشکار مدال آور کشوری و جهانی در رشته‌های مختلف ورزشی با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.

تاریخ انتشار: 1400/08/05