«چادرملو» ۱۰ میلیارد ریال تجهیزات توانبخشی بین جانبازان سرافراز اردکان اهداء کرد

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ در پی دیدار و سرکشی مدیرعامل شرکت چادرملو و نماینده مردم اردکان در مجلس از جانبازان بالای ۷۰ درصد این شهرستان و قول مساعد "مهندس تقی‌زاده" به حمایت از جانبازان سرافراز، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و توانبخشی به این گروه از جانبازان اهداء شد. 

در این ملاقات‌ها که طی نخستین روز از سال 1400 در منزل جانبازان گرانقدر صورت پذیرفت؛ "مهندس تقی‌زاده" با بیان جایگاه ارزنده و والای جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم شهداء در جامعه، افزود: شما عزیزان دِین بزرگی بر گردن ما دارید و توجّه به امور جاری و نیازهای ضروری شما را برای خود تکلیف و آن را وظیفه انسانی، میهنی و دینی خود می‌دانیم.

وی، خاطرنشان کرد: امنیت امروز جامعه مدیون ایثارگری‌ها و رشادت‌های شما عزیزان است و کوچکترین کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم، کاستن بخشی از آلام و مشکلات شما است.

دکتر دشتی، نماینده مردم اردکان در مجلس نیز در این دیدارها با ولی‌نعمت توصیف کردن جانبازان سرافراز و ایثارگران دوران پرافتخار هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: دوام، بقاء و عظمت امروز ایران اسلامی، بدون‌شک پیامد جانفشانی‌های بی بدیل جانبازان، شهداء و ایثارگران بزرگوار تحت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری است.

وی، ادامه داد: ما هرگز به خود اجازه نمی‌دهیم تا یادگاران و ثمرات ۸ سال دفاع مقدس به فراموشی سپرده شوند، وظیفه امروزمان پاسداشت شما بزرگوارانی است که جان، مال و سلامت خود را در راه حفظ این آب و خاک و دین، خالصانه فدا کردید.

گفتنی است که این تجهیزات کمک درمانی شامل تخت ویژه جانبازان، ویلیچر، دستگاه اکسیژن و سایر تجهیزات پزشکی است که بین جانبازان ۷۰ درصد اردکان توزیع شد‌.

تاریخ انتشار: 1400/03/15