پیام مدیرعامل «چادرملو» به مناسبت روز روابط‌عمومی و ارتباطات

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع صنعتی «چادرملو»؛ متن پیام "مهندس تقی‌زاده" مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بدین شرح است:

فرآیند ارتباطات گسترده جهان امروز و نیاز جوامع و افکار عمومی به دریافت اطلاعات از محیط پیرامون خود، وجود واحد های روابط عمومی به ویژه در بنگاههای اقتصادی می تواند زمینه تعاملات دو سویه با مشتریان و کارگزاران را فراهم سازد.

جامعه امروز برای تداوم بخشی به فعالیت های اجتماعی و اقتصادی، نیازمند آگاهی است و این تکلیف مهمّ بر عهده روابط‌عمومی‌ها است که با بهره‌گیری از ابزارهای ارتباطی و ظرفیّت‌های رسانه‌ای در جهت تنویر افکار عمومی تلاش نماید. 

انتظار می‌رود فعالان حوزه روابط‌عمومی ضمن حفظ اعتبار و تحکیم اهداف و خط مشی های  سازمان متبوع خود و تطبیق آن با اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی به ویژه توصیه های مقام معظم رهبری، برای ترسیم فضایی امید بخش از دورنمای توسعه همه جانبه کشور بیش از پیش مساعی خود را به کار بندند البته برای دستیابی یه این هدف ارزشمند و جلب اعتماد عمومی باید صداقت و صراحت سر لوحه همه امور باشد. 

بنده هم به نوبه خود این روز را به تمامی کارکنان حوزه روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی تبریک عرض می‌کنم و آرزوی سلامتی، بهروزی و موفّقیّت روز افزون می‌نمایم.

تاریخ انتشار: 1400/02/27